Pies Gustaw

Gustaw zostań w domu

Pies Gustaw warczy jak widzi #zostanwdomu. Nic się na epidemii nie rozumie i w domu sikać nie chce. A przynajmniej nie za każdym razem. Ciąga mnie psisko po krzakach i trawnikach z upodobaniem i długo wąchając każde miejsce gdzie wcześniej zostawił swój ślad jego pobratymiec. Mnie zimny pot leje się po plecach, z niepokojem rozglądam się wkoło bo przecież pod każdym źdźbłem trawy może czaić się na mnie koronowana zaraza. Rozpylam wkoło roztwór spirytusu choć osiedlowi menele patrzą na mnie z pogardą. Mam nadzieję, że wkrótce rząd będzie reglamentował każde wyjście z domu i gustawowe eldorado się skończy.

label
perm_identity Andrzej Miedziński
remove_red_eye 2638 views

Zwierzęta w sztuce i życiu.

Dziś trochę o zwierzętach. Nie o Gustawie bo ten ostatnio ciężko mi się naraża. Od dawna obiecuję mu, że trafi na Allegro. Nic sobie bydle z tego nie robi bo wie, że Allegro zakazało handlu zwierzętami. Nie wie natomiast cwaniaczek, ze wcześniej mogę kazać go wypchać.

label
perm_identity Andrzej Miedzińśki
remove_red_eye 2289 views

Pies Gustaw i Józef Popczyk

Dziś bez Gustawa. Bydle kradnie cały show. Na dodatek celebrycie we łbie się poprzewracało i teraz chce sikać tylko na ściankę. Niestety klatki schodowej i sąsiedzi zaczęli kręcić nosem. Nasłuchało się psisko komentarzy i z jakiegoś źródła wie, że umieszczonej na drugim planie grafiki Salwadora Dali nikt słowem nie zaszczycił. Wygrał konkurencję z obfitym, odkrytym biustem Gali muzy hiszpańskiego geniusza. Nadęty teraz chodzi, na komendy jak nie reagował tak nie reaguje, karmy z Biedronki do pyska wziąć nie chce. O stosunku do współczesnej sztuki nie wspomnę. Tylko tyle, że się pogorszył.

label
perm_identity Andrzej Miedziński
remove_red_eye 2329 views

Stosunek do sztuki.

Mój pies Gustaw ma na sztukę współczesną, używając języka dzisiejszej młodzieży,kompletnie wywalone. Podobnie zresztą jak przeważająca część dzisiejszej młodzieży. Nie czynię młodzieży z tego powodu zarzutu. Tak została wychowana. Wychowanie plastyczne zawsze w polskiej szkole przegra z lekcjami religii. Wrażliwość na piękno, zasady estetyki nie są do życia przydatne. Powiedziałbym nawet utrudniają je. Właściwy światopogląd owszem się przydaje. Nie trzeba potem zginać karku. Zostaje on przygięty już w początkowym okresie życia.

label
perm_identity Andrzej Miedziński
remove_red_eye 2229 views

Szkolenie Gustawa i odnaleziona rzeźba.

Szkolę Gustawa do stróżowania. Niestety chyba nic z tego nie będzie. Nie dość, że bydle jest głupie to jeszcze podobnie jak jego pan, leniwe. Obaj działamy wbrew zasadzie „ co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj, co masz zjeść dzisiaj, zjedz jutro”. Gustaw jest mistrzem jeśli chodzi łamanie drugiej jej części bo zeżarłby wszystko, co trafia w pobliże jego pyska, ja dostałbym medal za odkładanie spraw na potem.

label
perm_identity Andrzej Miedziński
remove_red_eye 2991 views